nr 1271 3049
Mikael von Essen
(1895-1975), Sverige
Akvarell, Åhlén & Holm, Ringvägen/Götgatan, Stockholm. Signerad, daterad 1956, ca 39x53 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:52:20
15/8 19:05:37
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm